20 дивна поведінка собак та їх значення

Ми знаємо, що ви дійсно любите своїх собак, але бувають випадки, коли вони поводяться так, як ви не розумієте, і іноді поведінка вашої собаки може бути смішним, незручним або просто потрібно зняти на відео.

Давайте поговоримо про 20 дивних форм поведінки та їх значення :

1. Викривлення

Викривлену позу у собак можна побачити, коли вони перелякані і почуваються особливо вразливими, згорбленими собаками, які намагаються зробити себе маленькими, майже бажаючими стати невидимими, собака навіть згорблена при жорстокому поводженні, нападі чи лайці.

2. Чому собаки тягнуть сідниці по землі?!

Це не так смішно, і це не повинно турбувати, ваша собака, яка тягне прикладом по землі, також відома як “скут” і майже завжди є ознакою того, що щось дратує вашу собаку, наприклад, інфекція, запалення або глисти.

У собак є анальні мішечки, розташовані по обидва боки від спини, які містять запашну рідину. Ці анальні мішечки можуть заблокуватися, запалитися або мати абсцеси, саме тому собаки починають хитатися, це їх спроба полегшити біль і дискомфорт, ваша собака може також спробувати облизати уражену ділянку, щоб почувати себе краще.

3. Чому собаки позіхають?!

Більшість людей схильні сприймати позіхаючу собаку як втомлену, але зазвичай це не так, оскільки позіхання собак є формою спілкування, собаки позіхають, коли відчувають тривогу, наприклад, коли вони перебувають у новому оточенні або оточені інші собаки. , ви частіше спостерігатимете таку поведінку у цуценят, коли вони перебувають поруч із незнайомими собаками.

Собаки також позіхають, сигналізуючи про те, що вони не є загрозою, якщо наближається тварина або людина, собака може відвести погляд і позіхнути; це спосіб собаки сказати, що він відчуває загрозу або занепокоєння, але не буде нападати на собак, використовуючи цей тип мови тіла загалом служить для уникнення конфлікту.

Собаки можуть також позіхати, коли їх лають людиною або в інших стресових ситуаціях, позіхання також є способом для собак приглушити свій ентузіазм, наприклад, коли ви знімаєте повідець, щоб вигулювати їх.

4. Позначення сечі

Деякі собаки надсилають знак шляхом сечовипускання невеликої кількості на вертикальних поверхнях, як правило, піднімаючи лапу, собаки використовують сечу для позначення ділянок, які вони вважають своїм знаком та територією, це дозволяє іншим собакам знати, що сеча присутня, це також означає репродуктивний стан собака та їх класифікація, як самці, так і самки можуть мітити сечу. собаки, які не стерилізовані та не стерилізовані, частіше забивають, ніж ті, які є.

# Переходимо до наступної сторінки : для отримання додаткових пояснень щодо поведінки вашої собаки #